Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu

 

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA w SIERPCU
NIP 7760000558

LIST REFERENCYJNY

Firma PetroConsulting s.c. P.Chmielecki, S.Kobyliński, A.Szymański z Grudziądza przeprowadziła w lipcu 2008 roku instalację i wdrożenie Systemu Automatycznego Administrowania Paliwami PetroManager. Wraz z Systemem PetroManager zainstalowano na naszej stacji nowe dystrybutory do oleju napędowego. Prace zostały wykonane solidnie i zgodnie z ustaleniami, a szczególnym naszym życzeniem było wykonanie terminala w nierdzewnej obudowie. Instalacja Systemu pozwoliła nam na pełną ewidencję rozchodu paliw, a funkcjonalność Systemu PetroManager przyczyniła się do znacznej redukcji zużycia paliw i obniżenia kosztów.

Ponadto stwierdzamy, że serwis świadczony przez firmę PetroConsulting charakteryzuje się solidnością i sprawnym działaniem.

Firma OSM Sierpc poleca System PetroManager jako niezawodne narzędzie służące do kontroli wydanego paliwa w zakładowej stacji paliw oraz firmę PetroConsulting s.c. P.Chmielecki, S.Kobyliński, A.Szymański z Grudziądza jako solidnego i godnego zaufania partnera handlowego.

Z poważaniem Kierownik Bazy Samochodowej

Jacek Morgólski