Ładowarki elektryczne DC

W ostatnich latach samochody o napędzie elektrycznym stały się trendem i wyznacznikiem innowacyjności na arenie światowej. W Polsce tylko rok do roku sprzedaż pojazdów elektrycznych wzrosła o 120%. Niewątpliwie rynek elektromobilności dynamicznie się zmienia, wdrażając coraz dogodniejsze innowacje oraz wkracza w kolejne obszary działalności. Kluczem do przyspieszenia elektryfikacji pojazdów są inwestycje, nie tylko w samochody i baterie, ale w szczególności w systemy ładowania.

Oferowane przez nas szybkie ładowarki Hellonext DC dostosowują się do każdego środowiska i zapewniają maksymalną moc ładowania w najkrótszym czasie. Opcje mocy wahają się od 30 kW do 180 kW, posiadają zaawansowane funkcje, takie jak inteligentna dystrybucja energii, symetryczne i jednoczesne ładowanie.

Ładowarka Hellonext H2 30S
Model Hellonext H2 30 do ładowania pojazdów elektrycznych z możliwością obsługi jednej lub dwóch wtyczek o wielu standardach ładujących (CCS i CHAdeMO).
Ładowarka Hellonext H2 30M mobilna
Mobilna ładowarka Hellonext H2 30M do ładowania pojazdów elektrycznych z możliwością obsługi wielostandardowych wtyczek ładujących (CCS i CHAdeMO).
Ładowarka Hellonext H2 60 Wolnostojąca
Model Hellonext H2 60 do ładowania pojazdów elektrycznych, wyposażony w dwa równoległe wyjścia ładowania. Urządzenie zapewnia maksymalną moc w każdej wtyczce.
Ładowarka Hellonext H2 90|120|150|180 Modułowa
Ultraszybkie ładowarki z jednoczesnymi wyjściami ładowania, zapewniające maksymalną moc w każdej wtyczce. Modułowa moc wyjściowa w przedziale od 90 kW do 180 kW
Ładowarka Hellonext H2 360 z systemem chłodzenia wentylatorem
Dużej mocy, bardzo wydajne urządzenie z możliwością jednoczesnego ładowania 4 DC o mocy do 360 kW na każde wyjście.

 

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

 

Dawid Przewodowski

Dyrektor Generalny, Prokurent

Łukasz Kwiatkowski

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu