Nasze wartości

Uczciwy i stabilny partner

Jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie, długofalowe i czytelne relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami.

Wiedza i doświadczenie

Od ponad 20 lat klienci korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia i dotrzymywania składanych obietnic.

Najwyższa jakość

To misja, która leży u fundamentów naszej działalności. Zarówno na poziomie projektowania i rozwoju naszych systemów, jak i w ramach codziennych działań dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu funkcjonalności i jakości naszych rozwiązań.

Nasz zespół

Firmę naszą tworzą ludzie z ogromnym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozliczeń Stacji Paliw. Nasze rozwiązania prawie zawsze znacząco wyprzedzają konkurencję dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu wszystkich, wysoko kwalifikowanych, pracowników. Kwintesencją naszej wiedzy i doświadczenia jest system PetroManager, który od lat, tworzony jest ze wciąż niesłabnącą pasją. Jego ciągły, dynamiczny rozwój wynika ze stałego wsłuchiwania się w oczekiwania jego użytkowników. Dzięki temu udostępnia najwięcej innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku i jest tak dobrze odbierany przez naszych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kontrola paliwa, a co za tym idzie oszczędność, to czysty zysk. My pomagamy uzyskać oszczędności na paliwie. Jeżeli macie Państwo własną, wewnętrzną stację paliw lub tylko zbiornik, albo planujecie posiadanie takiej stacji lub choćby zbiornika, a może zarządzacie taką stacją. Jeżeli do tego zależy Wam na poprawnym i zgodnym z przepisami rozliczaniem paliwa, to nasze rozwiązania są właśnie dla Was.

Wszystkie nasze rozwiązania skierowane są na optymalizację wykorzystania paliwa w firmie i związanych z tym kosztów zgodnie z prawem.

Dostarczamy niezbędną technologię wykorzystywaną w zakładowych Stacjach Paliw. Lubimy nowe wyzwania i w trudnych sytuacjach jesteśmy jeszcze bardziej skuteczni. Gdyż naszą największą wartością są ludzie, którzy dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i prawdziwej pasji, jaką jest Automatyka Stacji Paliw, zrealizują dla Państwa każdy projekt – nawet ten najbardziej wymagający.

Dzięki nam dowiecie się:

N

Kto, kiedy, gdzie, do czego i ile wlał paliwa?

N

Jakie miał średnie rzeczywiste zużycie?

N

Czy i ile miał przepałów?

N

Jak przebiegał cały proces nalewu?

N

Ile paliwa pozostało w zbiorniku magazynowym?

N

Kiedy i w jakiej wielkości była dostawa w +15°C oraz czy już czas na kolejną?

N

Jak dokładnie rozliczyć każdą dostawę paliwa?

N

Jak poprawnie przeprowadzić i rozliczyć inwentaryzację stacji paliw ?

N

Czy paliwo nie znika w tajemniczych okolicznościach?


To wszystko i wiele, wiele więcej możecie wiedzieć w każdej chwili, mając jedynie dostęp do internetu.

PetroConsulting – stabilna firma z największym, ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Producent i autor wszystkich rozwiązań (zarówno sprzętu, jak i oprogramowania), co pozwala nam dowolnie modyfikować produkty i usługi pod kątem potrzeb Naszych Klientów.

Sprawdź naszą wiedzę i doświadczenie !