Kontakt

www.petroconsulting.pl, +48 56 46 22 622

Korzystając z rozwiązań, które daje nam Internet, preferujemy kontakt poprzez pocztę elektroniczną, a następnie kontakt telefoniczny lub osobisty. Tak więc proszę pisać do nas, podając kontakt do siebie, a my odpowiemy. 
 

 

Jesteśmy do dyspozycji!
 

Sekretariat

- tu najlepiej pisać lub dzwonić, zawsze ktoś odpowie lub odbierze

PetroConsulting
biuro@petroconsulting.pl
56 46 22 622
 
       

Informacje handlowe

- gdyby jednak w sekretariacie nikt nie odebrał smiley

Dawid dawid@petroconsulting.pl 667 373 077  
Ania ania@petroconsulting.pl 513 045 706  
Łukasz luksz@petroconsulting.pl 785 934 000  
Arek arek@petroconsulting.pl 667 657 077  
  <td style="white-space: nowrap;>        
       

Informacje techniczne, serwis i zaopatrzenie

- gdy ktoś chce podeliberować cool

Marcin marcin@petroconsulting.pl 667 362 077  
Staszek
staszek@petroconsulting.pl
667 637 077
 
Piotrek
piotrek@petroconsulting.pl
667 687 077
 



Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych automatyką stacji paliw na nasz firmowy blog: www.petroconsulting.blog.pl 
 

Nasze konto bankowe - gdyby ktoś potrzebował laugh
mBANK konto Nr: PL 44 1140 2017 0000 4302 1297 3947

 

Dane rejestracyjne:

  • PETROCONSULTING Sp. z o.o., ul. Makowa 16, 86-300 Grudziądz,
  • Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy
  • KRS 0000446570,
  • NIP 8762458434,
  • REGON 341381127,
  • Kapitał zakładowy 300 000,00 zł
 
 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Numer telefonu bez zera (9 cyfr)

Zabezpieczenie

To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.