Grupa Atlas

 

Grupa ATLAS
ul. Kilińskiego 2
91-421 Łódź

LIST REFERENCYJNY

Firma PetroConsulting Sp. z o.o. z Grudziądza w 2015 roku dostarczyła i uruchomiła w naszych oddziałach osiem samoobsługowych stacji paliw. W ramach umowy dostarczono: dystrybutory paliw, automaty do tankowania, sondy pomiarowe, czujniki przecieku oraz tablice rozdzielcze.

Wszystkie elementy zostały połączone webowym systemem zarządzania paliwem – PetroManager NET. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie w pełni nadzorować wszystkie wydania i dostawy paliwa dla naszej floty aut ciężarowych i baz paliwowych. Jako firma ceniąca sobie wysoki poziom świadczonych, jak i zakupionych usług, z pełną świadomością deklarujemy, iż wybór firmy PetroConsulting Sp. z o.o. okazał się trafny.

Innowacyjna technologia oraz profesjonalne doradztwo firmy PetroConsulting Sp. z o.o. stoją na bardzo wysokim poziomie. Z całą świadomością i odpowiedzialnością polecamy korzystanie z usług tejże firmy. Oferuje ona nowoczesną i zaawansowaną automatykę stacji paliw. Realizuje swoje zadania terminowo i dokładnie. Jest to firma, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i olbrzymim zaangażowaniem.

ATLAS Sp. z o.o.
Dyrektor ds. Zasobów Produkcyjnych
Koordynator GA
Grzegorz Marciniak