Gelco Warszawa – Łask

 

GELCO Sp. z o.o.

Warszawa 04.12.2019 r.

LIST REFERENCYJNY

GELCO Sp. z o.o. informuje, że jako Generalny Wykonawca zadania pn: „Montaż dystrybutorów środka odladzającego” na lotnisku w Łasku, zorganizowanego przez 12 Terenowy Oddział Lotniskowy w Warszawie, zleciliśmy firmie PetroConsulting Sp. z o.o. z Grudziądza prace projektowe i dostawę elementów automatyki dla ww. zadania.
Zadanie firmy PetroConsulting Sp. z o.o., która brała również udział w pierwszym etapie budowy ww. zadania: “Budowa stanowiska opróżniania odkurzaczy i magazynu środków odladzających na lotnisku w Łasku” obejmowało m.in. doposażenie istniejącej instalacji wydawania środków odladzających w dwa dodatkowe punkty wydawcze, wraz z rozbudową funkcjonalności istniejącej centrali kontrolno-pomiarowej PETROMAT.
Dostarczone i zainstalowano dwa nowe, niezależne układy do odgórnego napełniania pojazdów lotniskowych wyposażone zostały w specjalne dystrybutory zbudowane z odpowiednich komponentów oraz przystosowane do wydawania płynu odladzającego, które umieszczono na nowo projektowanym, stalowym, podeście obsługowym.
Rozbudowa funkcjonalności istniejącej centrali kontrolno – pomiarowej PETROMAT, polegała na doposażeniu w kolejny terminal sterujący, umieszczony na nowo projektowanym podeście. Nowy terminal w pełni współpracuje z istniejącą już centralą kontrolno-pomiarową i umożliwił łatwe i bezpieczne sterowanie dwoma nowymi dystrybutorami i szeregiem nowych zaworów.
Wszystkie prace zostały wykonane z wyjątkową starannością w odpowiednim terminie i ściśle wg oczekiwań klienta tj. Wojska Polskiego.
Z przyjemnością oraz pełną odpowiedzialnością polecamy firmę PetroConsulting z siedzibą w Grudziądzu jako godnego partnera handlowego posiadającego ogromną wiedzę w zakresie automatyki przemysłowej.

Z poważaniem
GELCO Sp. z o.o.
Prezes Zarządu
Włodzimierz Macioł