ZBIORNIKI STALOWE W OBUDOWIE KONTENEROWEJ

 
Kontenerowa stacja paliw ze zbiornikiem o pojemności od 3 do 23,5 m3 przeznaczona jest do przechowywania oleju napędowego o temperaturze zapłonu powyżej 61°C.
 
Stacja idealnie nadaje się do dystrybucji paliwa na terenie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających flotę pojazdów. Dzięki wyposażeniu stacji w szereg urządzeń, takich jak system sygnalizacji przecieku, układ kontroli poziomu stanu paliwa oraz odpowiednio dobrany dystrybutor na karty - tankowanie pojazdów jest zarazem wygodne i w pełni bezpieczne.

Jako ważną zaletę tego typu zbiorników użytkownicy określają dyskretny wygląd, który nie sugeruje przeznaczenia kontenera i nie wzbudza zainteresowania osób postronnych.
Jednym z najciekawszych proponowanych rozwiązań jest zbiornik dwukomorowy ze zbiornikami o pojemności 23500 litrów do oleju napędowego i 3500 litrów do AdBlue. Pozwala to magazynować i dystrybuować dwa rodzaje cieczy na terenie przedsiębiorstw posiadających nowoczesną flotę pojazdów korzystających z roztworu mocznika Aus 32 – AdBlue  Oprócz tego istnieje możliwość wbudowania zbiornika w pełnomorski 16 stopowy kontener frachowy.

Zbiornik duo

Kontenerowa stacja paliw ze zbiornikiem o pojemności od 3 do 23,5 m3 przeznaczona jest do przechowywania oleju napędowego o temperaturze zapłonu powyżej 61°C. Stacja idealnie nadaje się do dystrybucji paliwa na terenie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających flotę pojazdów. Dzięki wyposażeniu stacji w szereg urządzeń, takich jak system sygnalizacji przecieku, układ kontroli poziomu stanu paliwa oraz odpowiednio dobrany dystrybutor na karty - tankowanie pojazdów jest niezwykle wygodne i zarazem bezpieczne.

 

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest np. zbiornik dwu komorowy ze zbiornikami o pojemności 23500 litrów do oleju napędowego i 3500 litrów do AdBlue, który pozwala magazynować i dystrybuować dwa rodzaje cieczy na terenie przedsiębiorstw posiadających rozbudowaną flotę pojazdów (np. firm transportowych)

 

zbiorniki paliw

Wyposażenie standardowe (wszystkie urządzenia znajdują się w zamykanej szafie):

  • system sygnalizacji przecieku
  • zamykana na klucz rozdzielnia elektryczna
  • gniazdo 230V i oświetlenie szafy dystrybutora 
  • właz rewizyjny o wymiarach 60x60 cm. a w nim: otwór do wprowadzenia
    goleni ssącej 2”, dwa króćce zalewowe 3”, zawór wyrównujący ciśnienie i dwa otwory zapasowe
  • instalacja zasysająca (goleń ssąca 1” zakończona filtrem siateczkowym i zaworem zwrotnym) 
  • układ automatycznie podgrzewający ciecz przy temperaturze poniżej -8°C (dla zbiorników do AdBlue)

zbiorniki do paliw

 

Stacja paliw budowana jest po złożeniu zamówienia przez klienta. Czas budowy takiej stacji to około 4 tygodnie. 

Spektrum wyposażenia dodatkowego obejmuje możliwość instalacji tankomatów marki PetroMAT, który w połączeniu z urządzeniami Mini Stacji Paliw (MSP) umożliwia stworzenie czynnej całodobowo stacji na użytek własny przedsiębiorstwa bądź osób prywatnych zgodnie z wszelkimi przepisami UE.

 

Na specjalne zamówienia możliwe wykonanie zbiornika ze stali nierdzewnej, wyposażenie go w izolację termiczną i ogrzewanie - idealnie spełniające wymagania zbiornika AdBlue

zbiorniki do paliw

 

petroconsulting