PKS Leszno, obecnie MILLA

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Leszno 

06.11.2008 r.

LIST REFERENCYJNY

Niniejszym listem polecamy usługi świadczone przez firmę PetroConsulting s.c. z Grudziądza jako profesjonalną firmę zajmującą się automatyką, wyposażeniem i modernizacją stacji paliw. Z firmą PetroConsulting współpracujemy już od dłuższego czasu, wykonała ona dla nas szereg prac związanych z wdrożeniem automatyki i modernizacją trzech naszych stacji paliw:

Stacja paliw Kościan – modernizacja stacji paliw w zakresie nałożenia drugiego płaszcza w podziemnych zbiornikach magazynowych, badania techniczne wraz ze sporządzeniem dokumentacji technicznej dla UDT, oraz instalacja systemu sond pomiarowych. Ten sam zakres, plus dodatkowo instalacja i wdrożenie Systemu Automatycznego Wydawania Paliw, montaż instalacji technologicznej ssącej i zlewowej oraz instalacja dystrybutorów paliw dla stacji w Gostyniu i Lesznie.

Podczas prowadzonych robót szczególną uwagę zwracaliśmy na organizację prac pozwalającą na nieprzerwaną możliwość korzystania ze stacji paliw. Wszystkie prace wykonano z należytą starannością. Biorąc pod uwagę miniony czas od instalacji Systemów automatyki oraz modernizacji zbiorników paliwowych, z całą pewnością możemy stwierdzić, iż nasz wybór był wyborem trafnym.

Obecnie firma PetroConsulting zajmuje się serwisem systemów automatyki na wszystkich naszych stacjach, usługi wykonywane są fachowo i rzetelnie.

Z uwagi na to śmiało możemy polecić firmę PetroConsulting jako solidnego i godnego zaufania partnera handlowego.