INDUSTRY Diesel&Oil Poznań

 

INDUSTRY Diesel&Oil
NIP 779-240-60-74

Poznań 21.11.2012 r.

Firma Industry Diesel&Oil z przyjemnością poleca PetroConsulting s.c. z Grudziądza, jako profesjonalnego partnera biznesowego. Z firmą PetroConsulting współpracujemy od kilku lat. Zrealizowaliśmy kilka projektów dla naszych klientów poszukujących, zbiornika wraz z systemem do tankowania. Prace polegały na zamontowaniu różnego typu dystrybutorów czy automatów do tankowania wraz z oprogramowaniem odpowiednim dla potrzeb klienta. Zakres współpracy obejmował zakup i montaż takich urządzeń jak:

– PetroMAT Mini,
– PetroMAT Big
– Oprogramowanie PetroManager NET, Start czy Office oraz PeiroManager MP,
– Sondy, czujniki przecieku.
Indywidualna, szybka i kompletna Usługa w połączeniu w wysokiej klasy ofertami handlowymi oraz miłym i profesjonalnym doradztwem technicznym przynosi firmie i jej klientom wymierne korzyści i w efekcie oszczędności. Z przyjemnością informujemy, te zaliczamy się do grona zadowolonych partnerów PetroConsulting s.c. z Grudziądza.
Kontakty z pracownikami firmy prowadzone były i są na bardzo wysokim poziomie. Uwzględniając powyższe, stwierdzamy, że oferowane usługi jak i również technologie są godne polecenia.

Z poważaniem Mirek Ochocki