Grupa DIREX – Sulejówek k/Warszawy

 

Sulejówek, 18.08.2017

W pierwszym kwartale 2017 roku zakończona została instalacja automatów do tankowania w górniczych zakładach produkcji kruszyw Żabiny 1 i Żabiny 2. Zadanie to, po dogłębnej analizie, powierzyliśmy firmie PetroConsulting Sp. z o.o. z Grudziądza. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń i oprogramowania dla szeroko rozumianej automatyki stacji paliw.

Łącznie zostały uruchomione cztery automatyczne stacje paliw. Po jednej stacjonarnej i po jednej mobilnej w każdym zakładzie.

Możliwość instalacji dwóch zbiorników z automatem w wersji mobilnej na samochodach było niezmiernie ważne. Ze względu na konieczność dowożenia paliwa do kopalni i tankowania maszyn bez konieczności ściągania ich do bazy.

Wszystkie stacje wyposażone zostały w terminale PetroMAT web, czujniki poziomu z pomiarem temperatury paliwa oraz system identyfikacji i kontroli wlewu PetroFlota.

Całością zarządza oprogramowanie serwerowe PetroManager NET.

Wszelkie kontakty z pracownikami firmy PetroConsulting związane z funkcjonowaniem systemu, jak i bieżącym serwisem są bardzo fachowe i rzetelne. Natomiast obsługa informatyczna stoi na najwyższym poziomie, zważywszy na integrację aplikacji PetroManager NET z naszym systemem ERP.

Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę PetroConsulting jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego, oferującego nowoczesne technologie w zakresie automatyki przyzakładowych stacji paliw.

Tomasz Prudzyński – Prokurent