CEMEX – Polska

 

CEMEX Polska, Warszawa, dn. 22.02.2010 r.

LIST REFERENCYJNY

Firma PetroConsulting s.c. z Grudziądza od maja do sierpnia 2009 roku na zlecenie firmy LOTOS Paliwa zainstalowała w 12 kopalniach kruszyw należących do Grupy CEMEX System Automatycznego Administrowania Paliwami PetroManager NET.

Zastosowanie powyższego systemu znacznie usprawniło zarządzanie paliwem zarówno w poszczególnych kopalniach, jak i całej Grupie CEMEX, a wykorzystanie internetu jako nowoczesnego sposobu komunikacji umożliwia szybki, prosty i praktycznie w każdym miejscu, dostęp do danych przyczyniając się do obniżenia kosztów.

Bardzo wysoko postawione indywidualne wymagania, co do funkcjonalności Systemu zostały w pełni zrealizowane. Równie ważne było przystosowanie Systemu na niezwykle trudne warunki, jakie panują w kopalniach kruszyw, co także spełnia nasze oczekiwania.

Prace zostały wykonane solidnie, zgodnie z ustaleniami i napiętym harmonogramem.

Tak samo świadczone przez firmę PetroConsulting usługi serwisowe gwarantują nam nieprzerwaną pracę Systemu, spełniając najwyższe wymagania i standardy Grupy CEMEX. Pracownicy PetroConsulting okazali się kompetentnymi oraz wysoce zaangażowanymi w realizację projektu profesjonalistami.

Stwierdzamy, że wybór firmy PetroConsulting, był wyborem jak najbardziej trafnym, a PetroManager NET uznajemy za System nie tylko nowoczesny, ale też innowacyjny, który możemy polecić wszystkim jako niezawodne narzędzie służące do kontroli obrotu paliw.

Dyrektor Pionu Kruszyw Cemex
Polska Sp. z o.o.
Tomasz Jasielski