BUDOKRUSZ – Grodzisk

 

BUDOKRUSZ S.A.

Odorano Wola, 30.01.2014

LIST REFERENCYJNY

Niniejszym listem referencyjnym polecamy firmę PetroConsulting z siedzibą w Grudziądzu jako profesjonalną firmę zajmującą się wyposażaniem i modernizacją stacji paliw.

Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2013 i, ponieważ okazała się bardzo korzystna, trwa do dzisiaj.

Zakres współpracy dotyczył instalacji i utrzymania zautomatyzowanych systemów wydawania paliw i roztworu AdBlue na potrzeby własne. Korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalistów firmy PetroConsulting, którzy dobrali dla nas odpowiednie rozwiązania, wybraliśmy nowoczesny system zarządzania paliwem.

W ramach projektu zakupiliśmy legalizowane dystrybutory paliw do wydawania oleju napędowego Petrotec Euro 1000, sondy poziomu z pomiarem temperatury i terminale dostępu PetroMAT z technologią RFID i transmisją danych przez LTE. Dzięki pracy sprzętu pod kontrolą systemu zarządzającego PetroManager NET uzyskaliśmy możliwość zdalnej kontroli wydań paliwa, a także prowadzenia rozliczeń paliwa w referencyjnej temperaturze 15 stopni Celsjusza.

Wdrożenie systemu odbyło się w dogodnym dla nas terminie i zostało przeprowadzone zgodnie z ustalonym harmonogramem. Szczególne wrażenie wywarła na nas dbałość o najlepszy standard działania, przestrzeganie przepisów BHP i duża wiedza specjalistyczna pracowników.

System zarządzający został wdrożony w ośmiu zakładach rozsianych na terenie całej Polski. Za pomocą dostarczonego oprogramowania jesteśmy w stanie prowadzić gospodarkę paliwową całej sieci stacji paliw z siedziby centrali. Zautomatyzowanie sieci stacji paliw przyniosło wymierne oszczędności i ułatwiło logistykę paliwa w naszej firmie.

Biorąc pod uwagę szybki zwrot z inwestycji wynikający z oszczędności na paliwie oraz elastyczność w dostosowaniu rozwiązań do specyfiki naszej firmy możemy stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że wybierając firmę PetroConsulting i jej produkty dokonaliśmy trafnego wyboru.

Marcin Charzyński
Członek Zarządu