ABET – Wrocław

 

BETON, TRANSPORT, POMPA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
ABET Sp. z o.o.

LIST REFERENCYJNY

Poniższym listem referencyjnym polecamy usługi świadczone przez firmę PetroConsulting Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu jako profesjonalną firmę produkującą nowoczesne automaty do samoobsługowego tankowania paliw płynnych.

Firma ABET Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, której podstawowym profilem działalności jest produkcja najwyższej jakości betonu towarowego i dostarczanie go do miejsca wybudowania. W 2014 roku zaczęła korzystać z urządzeń oraz systemu firmy PetroConsulting w swoich betoniarniach. Siedem automatów obsługuje nasz tabor związany z produkcją i dostarczaniem betonu do naszych odbiorców. By wywiązać się z naszego zobowiązania wobec klientów, zgodnie z hasłem „Beton na telefon” sprzęt, który używamy na naszych stacjach paliw musi charakteryzować się najwyższą niezawodnością.

Dzięki temu, że zakupiliśmy automaty produkcji PetroConsulting, możemy być pewni, że nie zawiedziemy oczekiwań naszych kontrahentów.

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że firma PetroConsulting z Grudziądza jest firmą godną polecenia i pełni zasługującą na rekomendacje.

Prezes Zarządu
Zenon Pawiłojć

V-ce Prezes Zarządu
Jacek Sanecki