Półmaraton śladami Bronka Malinowskiego

04.05.2017 - Biegać jak Bronek ! V Półmaraton śladami Bronka Malinowskiego

Wzorowa organizacja oraz radosna atmosfera rodzinnego, sportowego święta – to przede wszystkim dlatego „Półmaraton śladami Bronka Malinowskiego” budzi wśród biegaczy z całej Polski tak pozytywne emocje. Kolejna edycja imprezy, która odbyła się kilka dni temu, podtrzymała te piękne tradycje. Cieszymy się bardzo, że poprzez sponsoring oficjalnych kubków biegu, mogliśmy wesprzeć jego organizację.

V Półmaraton śladami Bronka MalinowskiegoPółmaraton śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz – Rulewo odbył się w dniu 01.05.2017 r. już po raz piaty. Na starcie biegu stanęło 852. biegaczy, w tym 179 kobiet, których dopingowały setki kibiców, obecnych na całej, liczącej 21,0975 km trasie. Jej przebieg nie jest przypadkowy - odzwierciedla trasę codziennych treningów Bronka Malinowskiego sprzed lat.

Gratulujemy panu Mariuszowi Giżyńskiemu, który nie tylko wygrał w klasyfikacji generalnej, ale, poprawiając swój ubiegłoroczny wynikV Półmaraton śladami Bronka Malinowskiego, ustanowił również nowy rekord trasy. Jednocześnie bardzo doceniamy wysiłek i zaangażowanie wszystkich pozostałych biegaczy, którzy ukończyli bieg główny. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do ponad 150. dzieci, które wzięły udział w biegach z cyklu „”Być jak Bronek” na kilkusetmetrowych trasach. Nazwa zobowiązuje - czekamy na nowego, polskiego mistrza olimpijskiego!:)

 

Dziękujemy organizatorom i kibicom za wspaniałą atmosferę podczas imprezy. Cieszymy się, że moglibyśmy być częścią tego ciekawego i pozytywnego wydarzenia.