Modernizacja i monitoring zbiorników paliw

 
 
MODERNIZACJA  ZBIORNIKÓW  PALIWOWYCH


Oferujemy kompleksowe dostosowanie jednopłaszczowych zbiorników paliwowych do wymagań warunków technicznych zawartych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z 21.11.2005 (Dziennik Ustaw z 2005 r. Nr 243, poz. 2063), oraz Rozporządzeniu o dozorze technicznym z 18.09.2001 (Dziennik Ustaw z 2001r. Nr 113, poz. 1211), a także spełniające warunki USTAWY z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska Dziennik Ustaw z 2001 r. Nr 62, poz. 627).

Modernizacja zbiorników czeka każdego, kto jeszcze tego nie zrobił, niezależnie od charakteru stacji paliw.

Przedstawiamy Państwu obecnie najlepszą technologię dostępną na rynku w zakresie tzw. laminowania:

modernizacja zbiornika paliw

 

 

 

 

Technologia ta spełnia wszystkie stawiane, aktualnymi przepisami wymagania, a ponadto jest najbardziej trwała, niezawodna i konkurencyjna cenowo. Całość modernizacji przeprowadzana jest szybko i sprawnie, a dzięki dużemu doświadczeniu proces odbioru i zatwierdzenia przez stosowne urzędy dokonywany jest bez zbędnych przeszkód.

 

Zawsze doradzamy w zakresie optymalizacji prac w czasie modernizacji, wyboru odpowiednich materiałów i elementów wyposażenia. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. 


 

 • wyłożenie wewnętrznej części zbiornika wykładziną z tworzyw sztucznych o odpowiedniej wytrzymałości celem wytworzenia przestrzeni do monitorowania wycieków w zbiornikach podziemnych,
 • instalacja Systemu Monitorowania Wycieków w wytworzonej przestrzeni międzyściennej wraz z próbą szczelności tej przestrzeni,

a także:

  • czyszczenie zbiorników,
  • utylizacja odpadów,
  • badanie techniczne zbiorników paliwowych,
  • wykonanie dokumentacji dla UDT,
  • odbiór całości prac przez UDT (z opłatami),

  W ofercie przedstawimy również prace dodatkowe konieczne do spełnienia wymagań prawnych i prawidłowego funkcjonowania Stacji Paliw:

  • montaż króćca pod sondę pomiarową (magnetostrykcyjną),
  • zawór przeciwprzepełnieniowy, dostawa i montaż,
  • próba szczelności zbiorników - metodą uznaną przez UDT,
  • litrażowanie zbiorników z udziałem OUM (z opłatami),

  Ofertę naszą zamyka propozycja Systemu pomiaru poziomu paliw w zbiornikach - SONDY POMIAROWE, które również są konieczne na stacji paliw.


  Pragniemy podkreślić kompleksowość naszych ofert w zakresie modernizacji zbiorników. W zakresie usług przewidziane są wszystkie prace związane z przekazaniem stacji paliw do użytkowania, poczynając od czyszczenia zbiorników wraz z utylizacją odpadów, a kończąc na odbiorach UDT i GUM.

  Ważną cechą oferowanych technologii jest to, iż tworzą one DRUGĄ ŚCIANKĘ o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych (wg UDT) wraz z przestrzenią do monitorowania, przez co są zgodna ze wszystkimi przepisami prawnymi dotyczącymi funkcjonowania stacji paliw w tym zakresie.

   

  Ofertę wykonujemy na życzenie, wystarczy napisać lub zadzwonić.

  ZAPRASZAMY !!!
  ZałącznikWielkość
  PDF icon zatwierdzenie typu GUM845.73 KB