PetroConsulting Sp. z o.o. zaprasza na II Konferencję Naukowo Techniczną:

 

Zakładowa Stacja Paliw

w nowoczesnym przemyśle, transporcie i rolnictwie.

Szanse, perspektywy, zagrożenia

 

11-12 września 2024 | Hotel Rudnik | Grudziądz

Pierwsza odsłona nowej imprezy branżowej związanej z zakładowymi stacjami paliw miała miejsce w 2023 roku. Na polskim rynku nie było bowiem dotychczas imprezy, która odpowiadałaby jedynie tej tematyce. Jednocześnie na terenie kraju istnieją tysiące większych i mniejszych stacji zakładowych służących wielu przedsiębiorstwom. Niewątpliwy sukces konferencji przyczynił się do podjęcia decyzji przez firmę PetroConsulting Sp. z o.o. o kontynuacji tego przedsięwzięcia.

Kolejna edycja konferencji o zakładowych stacjach paliw, która już 11-12 września 2024 ponownie przyciągnie do Grudziądza właścicieli, managerów, przedstawicieli nauki, specjalistów branżowych, producentów, dostawców oraz wszystkich tych, którzy planują posiadać zakładową stację paliw. Rozmawiać będziemy o wyzwaniach, szansach i problemach branży. Podczas konferencji będzie można wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty, przedstawić swoje rozwiązania.

Celem konferencji jest stworzenie prestiżowego wydarzenia branżowego, które skupi się na szeroko rozumianych perspektywach, szansach i zagrożeniach związanych z zakładowymi stacjami paliw. Konferencja ma na celu zjednoczenie specjalistów i ekspertów z różnych branż oraz dziedzin nauki, aby umożliwić całościową ocenę istniejących problemów, prezentację nowych rozwiązań oraz przedstawienie perspektyw związanych z zakładowymi stacjami paliw.

Jeśli szukasz sprawdzonych źródeł wiedzy praktycznej, planujesz strategię uwzględniając długoterminowe perspektywy i najnowsze trendy, zależy Ci na budowaniu relacji i nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz pragniesz osobiście poznać i porozmawiać z Prelegentami to to wydarzenie jest dla Ciebie.

konferencja zaproszenie

Po prelekcjach zapraszamy Was na kolację integracyjną i wspólny networking w towarzystwie Prelegentów. Nie zabraknie wielu wartościowych rozmów w nieco luźniejszej atmosferze. O oprawę muzyczną zadba DJ, a w świat tańców latino i samby brazylijskiej wprowadzi nas zespół profesjonalnych tancerzy.

Kolejny dzień konferencji to możliwość poznania historii i tradycji miasta Grudziądz. Odwiedzimy Cytadelę Grudziądzką, po dziś dzień czynny obiekt wojskowy, jedną z największych twierdz w Europie, która kryje w sobie fascynującą historię i liczne tajemnice.

Relacja z poprzedniej edycji konferencji dostępna TUTAJ

 

 

Patronat nad wydarzeniem objął dr Maciej Glamowski,

Prezydent Miasta Grudziądza

 

 

Partnerzy konferencji

konferencja
konferencja
konferencja
konferencja
konferencja
konferencja
konferencja

Patroni medialni

truck.pl
truck.pl

 


Zapraszamy do kontaktu:

Izabela Pawlak, tel: 669 732 779, i.pawlak@petroconsulting.pl

Dawid Przewodowski, tel: 667 373 077, d.przewodowski@petroconsulting.pl

Łukasz Kwiatkowski, tel: 785 934 000, l.kwiatkowski@petroconsulting.pl