Informacje dla klientów

 

Nasi klienci są dla nas najważniejsi !!! 

SLOGAN - prawda. Każdy może tak powiedzieć. A jak jest na prawdę ?

Zastanówmy się. Po co nam klienci ? Może po to, żeby Firma mogła istnieć, może po to, żeby miała na opłacenie rachunków, a może po prostu żeby pracujący w niej ludzie mieli stysfakcję z pracy i poczucie, że są potrzebni. A może jeszcze z jakichś innych powodów. 

Jakby na to nie patrzeć, klienci są nam potrzebni. Skoro ich potrzebujemy, to musimy o nich zabiegać i o nich dbać. Musimy starać się żeby byli zadowoleni, żeby o nas dobrze mówili i żeby do nas wracali.

TAK, właśnie dlatego:informacje dla klientów

Nasi klienci są dla nas najważniejsi !!!

 

Wobec tego dla naszych klientów jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00 oraz "zawsze wtedy gdy jesteśmy potrzebni".

W soboty, niedziele i święta staramy się nie pracować :)

Oczywiście zawarte umowy "Szybkiego Serwisu" zobowiązują nas do utrzymywania stałej gotowości do udzielania pomocy naszym klientom, a wszystkie Państwa zlecenia są traktowane priorytetowo w harmonogramie prac naszej firmy.

Poniżej przedstawiamy Ogólne Warunki Zamówienia - OWZ, czyli przejrzysty zbiór zasad, które mają zastosowanie w przypadku Zamówień składanych w naszej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dotyczącą Automatyki dla Stacji Paliw.

Jeżeli nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania, śmiało proszę się z nami kontaktować - poprzez e-mail, telefonicznie lub osobiście - ZAPRASZAMY !!!

ZałącznikWielkość
PDF icon Ogólne Warunki Zamówienia172.07 KB