Galeria

MAGAZYN ŚRODKÓW ODLADZAJĄCYCH NA LOTNISKU W ŁASKU

W celu tankowania i dystrybucji środków odladzających została zaprojektowana i uruchomiona specjalna wersja centrali systemu kontrolno-pomiarowego typu PETROMAT. 

System odpowiada za:
  • sterowanie układem pompowym - dwóch pomp zębatych ssąco-tłoczących.
  • sterowanie układem 14 zaworów o napędzie elektrycznym,
  • sterowanie układem czterech przepływomierzy rotacyjnych
  • kontrola dwóch magnetostrykcyjnych sond pomiarowych,
  • sterowanie układem cyrkulacji za pomocą dwóch mieszadeł turbinowo-śmigłowych,
  • pomiar przyjmowanych i wydawanych środków odladzających;
  • personalizację osób wydających środki odladzające;
  • pomiar stanów magazynowych;
PETROMAT wyposażony został w specjalny komputer panelowy z dotykowycm ekranem na którym zainstalowano najnowszą wersję programu PetroManager NET, umożliwiającego pełne zarządzanie całym magazynem środków odladzających w zbiorniku lewym i zbiorniku prawym smiley

 

 
 
Baltchem

Wykonanie opomiarowania zbiorników w bazie Baltchem w Szczecinie (produkty naftowe klasy I i III) z użyciem sond elastycznych MTS model MG Flexible (produkcja amerykańska). Sondy mają możliwość pomiaru zarówno produktu, wody jak i temperatury. Dzięki elastycznym elementom pomiarowym, mogą zostać wykorzystane w zbiornikach wielkogabarytowych do 22m wysokości. Każda sonda została podłączona do modułu Tank Monitor odpowiedzialnego za zbieranie danych i transmisję ich do "chmury obliczeniowej". Całością zarządza oprogramowanie webowe - PetroManager NET

 
 
SKANSKA

Po ponad roku od rozpoczęcia zakończyliśmy wdrożenie zaawansowanego systemu zarządzania paliwem w firmie Skanska. System obejmuje 35 stacji paliw. Zarówno mobilne jak i stacjonarne, wszystkie wyposażone w automaty PetroMAT Midi, PetroMAT Big i moduły PetroFlota. Całość zarządzana oprogramowaniem webowym PetroManager NET.

TKSM Biała Góra

Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Białej Górze - wykonany kompleksowy remont stacji paliw. Nowy dystrybutor paliwa Petrotec Progress 1000 z wbudowanym tankomatem PetroMAT maxi podłączonym także do centralki OPW, nowy rurociąg do zbiornika paliwa, nowa wiata oraz całkowicie nowa instalacja elektryczna.  

Całość zarządzana w chmurze webowym oprogramowaniem PetroManager.

PKP Cargo - cała Polska

PKP Cargo - sieć dwudziestu pięciu automatycznych naziemnych stacji paliw. Każda stacja została wyposażona w: legalizowany zbiornik paliwa 25 lub 30m3, wzorcowana sonda pomiarowa Digimag, czujnik przecieku Egg, profesjonalny wysokowydajny dystrybutor paliwa Petrotec z wężem 10m na zwijadle, system PetroFlota do kontroli obecności pistoletu we wlewie paliwa oraz PetroMAT z oprogramowaniem zarządzającym PetroManager NET.

Grupa Atlas

Dla polskiego lidera rozwiązań systemowych na rynku budowlanym GRUPY ATLAS dostarczyliśmy osiem kompletnych naziemnych magazynów paliwa wyposażonych w dystrybutor Petrotec, sondę Digimag, Automat do tankowania PetroMAT Maxi oraz pozostałe niezbędne wyposażenie. Całość zarządzana jest najnowszą wersją oprogramowania PetroManager NET w. 2015

ORLEN Paliwa

15 automatów do wydawania paliw dla sieci ATP jednego z czołowych hurtowych dostawców paliw, jakim jest ORLEN Paliwa. Całość przedsięwzięcia polegała na gruntownej przebudowie naszych automatów i dostosowaniu ich do wygórowanych wymogów klienta oraz na opracowaniu nowego zaawansowanego systemu informatycznego, ściśle współpracującego z istniejącym, w ORLEN Paliwa, systemem obsługi klientów. Dopełnieniem instalacji było zastosowanie systemu kontrolno-pomiarowego w oparciu o mierniki poziomu DIGIMAG.

CEMEX Polska

PetroManager NET - pełna obsługa 13 stacji paliw, wyłącznie poprzez serwer www kopalnie kruszyw, betoniarnie i cementownie CEMEX Polska

 
Grupa DIREX
Grupa DIREX to trzy spółki i 25 lat doświadczenia w międzynarodowym transporcie drogowym, budownictwie oraz produkcji kruszyw.
W obecnie funkcjonujących Zakładach Górniczych Żabiny 1 i 2 zaopatrujących w kruszywa kwartał Olsztyn-Toruń, Gdańsk-Warszawa - uruchomiliśmy cztery automatyczne stacje paliw.
Po jednej stacjonarnej i po jednej mobilnej w każdym zakładzie. Całością zarządza PetroManager NET.
ABET Wrocław

Siedem automatów dla producenta betonu towarowego. Wszystkie automaty zainstalowane na stacjach zarządzane są oprogramowaniem PetroManager NET.

Las Vegas Center - Mostki

Na stacji uruchomiony został PetroMAT Midi w wersji stojącej z obsługą kart magnetycznych oraz dwuwężowy dystrybutor paliw Petrotec Euro 2000. Całość zarządzana wysoko specjalizowaną aplikacją PetroManager NET z on-linową autoryzacją na serwerach firmy E100.

Maszoński Logistic

Firma Maszoński Logistic specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych i transportowych w zakresie obsługi międzynarodowych obrotów towarowych w kraju i za granicą. Flota liczy ponad 250 nowoczesnych samochodów, które tankują się na nowej stacji paliw w Sulęcinie. Dla firmy Maszoński Logistic dostarczyliśmy dwa automaty PetroMAT midi zarządzane systemem PetroManager NET.

 
Dworczak - Niesłabin k/Śremu

Transport i Spedycja Ryszard Dworczak w Niesłabinie koło Śremu. Instalacja PetroMAT Midi z oprogramowaniem PetroManager Komplet połączone z najnowszym dystrybutorem Petrotec serii Progress. Obudowa PetroMATu dopasowana do koloru wiaty - ładnie się komponuje.

J&S Energy

Zaprojektowanie, dostawa i wdrożenie monitoringu trzech baz paliw. System PetroManager MP odpowiada w bazach przede wszystkim za spełnienie norm środowiskowych i technicznych wymaganych prawem. Struktura systemu jest zbudowana z 36 magnetostrykcyjnych sond pomiarowych i 28 czujników różnego typu. Dzięki nim system nadzoruje poziom paliw w zbiornikach oraz przestrzeń międzydenną, piezometry, wanny wychwytowe i studzienki zlewowe sprawdzając czy nie doszło do wycieku węglowodorów.

Inter-Truck

Dla firmy INTER TRUCK z Kutna dystrybutora AdBlue wdrożyliśmy i utrzymujemy zaawansowany system zarządzania wydawaniem płynu Adblue. System obejmuje sieć 25 stacji na terenie całej Polski. Całość zarządzana oprogramowaniem webowym Blue Terminal-NET z poziomu strony internetowej http://adblue24.pl AdBlue - wysokiej jakości wodny roztwór mocznika, stosowany jako reduktor rozkładu tlenków azotu w katalizatorze SCR.

E100

E100 - Europejski operator kart paliwowych. W porcie Świecko uruchomiliśmy wysoko specjalizowaną automatyczną stację paliw. W oparciu o program PetroManager NET zbudowaliśmy system do zarządzania siecią stacji paliw z autoryzacją on-line na serwerach E100. Na stacji uruchomiony został PetroMAT Midi w wersji stojącej z obsługą kart magnetycznych oraz dwa dystrybutory paliw Petrotec Euro 1000.

ALBA

Nasze rozwiązania funkcjonują w trzech oddziałach firmy ALBA: w Dąbrowie Górniczej, w Chrzanowie oraz we Wrocławiu. 

 
BUDOKRUSZ

Wdrożenie automatycznego systemu wydawania paliw i płynów eksploatacyjnych w ośmiu stacjach paliw. Wdrożenie dotyczyło dostawę 8 automatów PetroMAT Maxi wbudowanych do dystrybutorów paliw Petrotec Euro 100. Całość zarządzana oprogramowaniem webowym PetroManager NET.

BP Port Świecko

Największa stacja paliw BP w Polsce. Dostawa, podłączenie i uruchomienie sterownika dystrybutorów PetroManager SD. Obsługa wszystkich dystrybutorów do AdBlue i LPG.

Transhand

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe "TRANSHAND" Słubice Dostawa i uruchomienie Systemu PetroManager NET w wersji serwerowej do obsługi trzech typów dystrybutorów: Petrotec i MM Petro do paliw oraz Adast do AdBlue z wykorzystaniem dwóch terminali.

 
OSM Łowicz
Wdrożenie na pięciu stacjach paliw systemu PetroManager NET. Dwie stacje zlokalizowane w siedzibie głównej w Łowiczu, po jednej w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej MONA w Koninie, Toruńskiej Spółdzielni Mleczarskiej w Toruniu i Spółdzielni Mleczarskiej "ZORINA" w Kutnie.

Kolejnym etapem było wdrożenie rozbudowanego systemu wspomagania sprzedaży. Ponadto dostarczyliśmy nowe dystrybutory paliw, sondy pomiarowe i rurociągi oraz łącznie z firmą TAKO z Tarnowskich Gór przeprowadziliśmy modernizację zbiorników na dwupłaszczowe.

Elektrownia Dolna Odra

Elektrownia Dolna Odra Nowe Czarnowo k.Gryfina. Uruchomiony PetroMAT Midi z dystrybutorem Petrotec z zewnętrznym zwijadłem węża i oprogramowaniem PetroManager Office.

Wrona - produkcja podłoża

Wrona - producent podłoża do hodowli pieczarek. Na zlecenie firmy PHU ZET Marek Zapiór dostarczyliśmy PetroMAT Midi do bezobsługowego wydawania paliw.

PKM Świerklaniec

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ Międzygminna Sp. z o.o. w Świerklańcu Dostawa PetroMAT Midi i PetroManager Office do obsługi dystrybutorów paliw marki Adast. Automat przystosowany do obsługi kart zbliżeniowych i dodatkowo pastylek Dallas. Zapraszamy także do obejrzenia wypowiedzi jakiej udzielił na nasz temat Prezes PKM Świerklaniec - wersja śląska ! http://youtu.be/s_XcbJ6T51w

ITS Michalczewski

ITS Michalczewski, stacje paliw w Warszawie i Radomiu kompleksowa automatyka dystrybutorów paliw, instalacja PetroManager POS z Symfonią do obsługi magazynu paliw i PetroManager TA obsługujący tankowanie autobusów komunikacji miejskiej.

PGK Suwałki

Dostawa i instalacja dystrybutorów Petrotec oraz systemu PetroManager TA - w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Suwałkach. Instalacja grudzień 2007 r.

 
Arriva Bus Toruń

Arriva Bus Toruń ( dawny PKS Toruń). Modernizacja automatu do wydawania paliwa. Stary pracował 12 lat i wymagał odświerzenia :) 

TSM Toruń

Toruńska Spółdzielnia Mleczarska w Toruniu część OSM Łowicz - PetroManager NET, nowy dystrybutor paliw, sonda pomiarowa, rurociągi oraz modernizacja zbiornika na dwupłaszczowy.

PKS Chojnice

PetroManager z drukarką paragonów - na stacji paliw Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Chojnicach.

Gostynin PKS

Dostawa dystrybutora do biopaliwa B100 oraz automatu do tankowania z eksportem danych do Veritum firmy System 1.

Pack Druk - Agropol

Razem z firmą Petro-Box z Olsztyna dostarczyliśmy cztery systemy dla 3 stacji naziemnych i jedno rozwiązanie mobilne. Wszystko zarządzane poprzez PetroManager NET.

Aeroklub Lubelski

Firma eN-TANK z Leszna zakupiła nasz automat do tankowania PetroMAT Midi, który w połączeniu z PetroManager Komplet i PetroManager MP z powodzeniem kontroluje poziom paliwa lotniczego i jest wykorzystywany do tankowania samolotów w Aeroklubie Lubelskim.

Bis Bralin

Baza i hurtownia paliw. Do bazy dostarczyliśmy system monitoringu - 14 sond pomiarowych, automat do wydawania paliw i system kasowo-magazynowy. Dla hurtowni systematycznie dostarczamy automaty do tankowania montowane w zbiornikach plastikowych – tworząc sieć hurtowych odbiorców paliwa.

Kobylarnia k. Bydgoszczy

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A. - dwa systemy: jeden dla kontenerowej stacji paliw i jeden mobilny w połączeniu z dwoma zbiornikami Titan Truckmaster.

NIJHOF-WASSINK Kutno

NIJHOF-WASSINK Sp. z o.o. Kutno - Dealer ciężarówek Volvo w Polsce i Holandii oraz Międzynarodowa firma transportowa. W miejsce starego, dostawą nowego automatu do tankowania PetroMAT Midi z komunikacją WiFi do obsługi dystrybutora Tokheim i przepływomierza Turbinox do Ad-Blue oraz magnetostrykcyjnej sondy pomiarowej DIGIMAG do kontroli poziomu ON. Instalacja oprogramowania PetroManager Office i PetroManager MP.

MZK Leszno

Stacja paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Lesznie. Instalacja systemu PetroManager początkowo bez, a później z drukarką paragonów. Połączenie z centralką sond pomiarowych SS1 PetroVend i przeliczanie wydań paliw na temp. referencyjną 15 stopni Celsjusza.

PKS Płock

PKS Płock - kompleksowa modernizacja stacji paliw, m.in.: modernizacja zbiorników (laminat), instalacja technologiczna (ssąca i zlewowa), pełna instalacja elektryczna i sygnałowa, oświetlenie wiaty, dostawa dystrybutorów oraz dostawa i uruchomienie automatu PetroManager TA obsługującego tankowane autobusy, PetroManager POS z Symfonią do sprzedaży detalicznej paliw oraz PetroManager MP kontrola poziomu paliw w zbiornikach.

Kopalnia GABRA Braszowice

Jako podwykonawca firmy Atech dostarczyliśmy automatyczny dystrybutor do ON i sondę pomiarową dla zbiornika 30 m3. Sonda została umieszczona w wyjątkowym, bo pionowym o wysokości 7,5 m zbiorniku.

PKS Leszno placówka Kościan

PKS Leszno Placówka Terenowa w Kościanie - dostawa sond pomiarowych, dystrybutorów Petrotec i automatów do tankowania dla kierowców PKS oraz klientów korzystających z PnK - Paliwo Na Kartę w systemie prepaid,

 
Ciepliński - Pakość

Firma transportowa posiadająca kilka wewnętrznych stacji paliw, korzystająca z automatów PetroMAT i sieciowego oprogramowania PetroManager NET. 

MZK Starachowice

PetroManager - współpracujący z programem Symfonia Handel Premium w MZK Starachowice

TRANSCEM - Bielsko-Biała

Przedsiębiorstwo TRANSCEM z Bielsko-Białej - dostawa i instalacja dystrybutora oleju napędowego o wydajności 90 l/min i automatu w jednym PetroMAT Big wraz z oprogramowaniem zarządzającym PetroManager Start.

Chomar

CHOMAR Sp. z o.o. Katy Wrocławskie - PetroMAT midi z oprogramowaniem PetroManager NET zarządza wydawaniem oleju napędowego i AdBlue ze zbiorników Titan oraz monitoruje poziom paliw i temperaturę za pomocą sond Digimag.

OSM Sierpc

Automat PetroManager w obudowie nierdzewnej - na specjalne życzenie dla stacji paliw Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu.

DB Schenker

Poprzednio Energoport przy Przedsiębiorstwie Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem S.A., obecnie DB Schenker. Automatyka dwóch nalewaków do lokomotyw i cystern. Automat + dystrybutor do wydawania paliw na potrzeby własne, modernizacja zbiornika paliw i instalacja sond pomiarowych.

MPK Gniezno

Stacja paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Gnieźnie. Instalacja dwóch dystrybutorów paliw EURO 2000 oraz automatu do samoobsługowego tankowania - PetroMAT midi. Automat podłączono do dystrybutorów i systemu kontroli poziomu paliwa. Wszystko zostało połączone systemem zarządzania paliwem - PetroManager NET. 

MZK Malbork

Dostawa i wdrożenie nowego automatu do samoobsługowego tankowania paliw - PetroMAT midi web oraz najnowszej wersji oprogramowania zarządzającego PetroManager NET. Ciekawostką jest tu wbudowanie nowego automatu w obudowę starego automatu SAW-100. Wymieniona została cała elektronika, a pozostawiono jedynie elementy obudowy smiley.

 
 
MZK Grudziądz

Dostawa i instalacja nowego dystrybutora paliw Pb95, czterech sond pomiarowych DIGIMAG oraz automatu do samoobsługowego tankowania - PetroMAT midi web. Wszystko zarządzane oprogramowaniem PetroManager NET z automatycznym eksportem danych do innych systemów czyli: Macrologic i Taran. 

 
Ołdrzychowice Kłodzkie

Wraz z firmą Tank-Bud z Psar wyposażyliśmy stację paliw w dwa nasze automaty do tankowania. PetroMat Mini w plastikowym zbiorniku 5 m3 i PetroMat Maxi wbudowany w dystrybutor Petrotec Euro 2000. Całość zarządzana systemem PetroManager NET.

PKS Bydgoszcz

Na czterech stacjach paliw funkcjonuje 6 naszych systemów. Cztery automaty na kartę i dwa systemy kasowo-magazynowe POS.

Bydgoszcz Miejski Zakład Komunikacji

System automatycznego wydawania paliw z czterema czytnikami zainstalowanymi przy czterech przejazdach dla autobusów.

PKS Leszno placówka Gostyń

PKS Leszno Placówka Terenowa w Gostyniu - kompleksowa modernizacja stacji paliw. m.in.: modernizacja zbiorników (laminat), instalacja technologiczna (ssąca i zlewowa), instalacja elektryczna i sygnałowa, dostawa dystrybutorów oraz dostawa i uruchomienie automatu do tankowania PetroManager TA

Star Oil - Żnin

Kompleksowa modernizacja stacji paliw: zbiorniki, dystrybutory, sondy pomiarowe, zasilanie !

PKS Lubań

PetroManager TA - w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Lubaniu instalacja grudzień 2007 r.

 
Lisie Kąty - Zbiornik na paliwo 5000 litrów z dystrybutorem i automatem

Odlewnia żeliwa Lisie Kąty k. Grudziądza - zbiornik na paliwo 5000 litrów z dystrybutorem, automatem i sondą poziomu. 

Modernizacja stacji paliw

Modernizacja stacji paliw: zbiorników, rurociągów, dystrybutorów, systemów pomiarowych, wycieku, separatorów, instalacji elektrycznej, systemów zarządzania i wszystkiego, co jest konieczne. Zdjęcia przedstawiają kilka stacji paliw przed, w trakcie i po modernizacji.

Dystrybutory paliw

Prezentujemy dystrybutory paliw marki Petrotec, pracujące na wielu różnych stacjach. Niekiedy są to pojedyncze dystrybutory na małych stacjach, a niekiedy całe zestawy na dużych stacjach koncernowych i prywatnych.

 
Zbiorniki do paliw

Przedstawiamy różne rodzaje zbiorników do paliw:

1. ZBIORNIKI STALOWE PIONOWE - dla baz paliw

2. ZBIORNIKI STALOWE WYKONYWANE W PRZEKROJU WALCA

3. ZBIORNIKI STALOWE SZEŚCIENNE W OBUDOWIE KONTENEROWEJ

4. MINI i MIKROSTACJE PALIW - w oparciu o zbiorniki plastikowe

Referencje

Referencje dotyczące automatyki Stacji Paliw

 
TARGI - FOTO

Zdjęcia z różnych imprez targowych - Zapraszamy !

Piszą o nas

Prasa branżowa pisze o nas !

Nasze Tankomaty

Prezentujemy kilka, no może trochę więcej :) naszych tankomatów w ich naturalnym otoczeniu, czyli w czasie pracy w wewnętrznej stacji paliw. Jak wiadomo, przyzakładowe stacje paliw nie zawsze są najpiękniejsze, czasem trochę zaniedbane, ale zawsze funkcjonalne i niezawodne, a najbardziej wówczas, gdy zarządzane są przez Nasze Tankomaty smiley.