fbpx

Urządzenie eliminuje niedogodność związaną z koniecznością transportowania resztek płynu w pojemniku – w popularnych samochodach pojemność zbiornika płynu do spryskiwaczy waha się od 2,8 do 6,5 litra, a najbardziej popularne w sprzedaży są zbiorniki 4 lub 5 litrów, przez to ciężko dopasować ilość potrzebnego płynu podczas zakupu. 

Samoobsługowy dystrybutor płynu do spryskiwaczy eliminuje tą niedogodność !

Pozwala samodzielnie dolać tyle płynu, ile potrzebujesz.

Dodatkowo jest proekologoczny – brak jednorazowych opakowań z plastiku, a co najważniejsze jest ekonomiczny – cena płynu kupowanego w opakowaniach zbiorczych jest znacznie niższa niż w opakowaniach 4 lub 5 litrowych, co pozwala na zwiększenie dochodów stacji.

Kolejną zaletą jest prosty i czysty sposób nalania takiego płynu, Dzięki specjalistycznemu pistoletowi nalewczmu dolanie płynu do umieszczonego często w trudno dostępnym miejscu zbiornika w samochodzie jest dla kierowcy wygodne i nieskomplikowane.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Na czytelnym wyświetlaczu umieszczone są informacje o kwocie kredytu do wykorzystania,  oraz ilości odmierzanego płynu. Operator za pomocą wewnętrznej klawiatury może odczytać ilość wydanego płynu, zmienić cenę płynu, sprawdzić stan płynu w zbiorniku.

Działanie urządzenia jest oparte na czujnikach firmy Motorola, które współpracują z przepływomierzem, którego działanie oparte jest na czujniku Halla. Zapewnia to niezawodność w każdych warunkach atmosferycznych.

Obudowa wykonana jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej (boczne elementy z blachy cynkowanej malowanej proszkowo – model Maxi). Takie rozwiązanie zapewnia, iż urządzenie jest odporne na korozję, łatwo utrzymać je w czystości, a jednocześnie ma atrakcyjny wygląd.

Dystrybutory płynu z elektronicznym licznikiem mają wydajność nalewania do 5 litrów/min. Najpopularniejsze modele to MAXI o pojemności zbiornika wynoszącej 200 litrów oraz BOX o pojemności 1000 litrów.

Na życzenie klienta dystrybutor możne zostać przystosowany do dystrybucji innych płynów np. AdBlue, płyn chłodniczy lub woda demineralizowana.

ZALETY Dystrybutora Płynu do Spryskiwaczy:

  • Nalewa tylko tyle, ile potrzeba,
  • Nie generuje dodatkowych śmieci, w postaci plastikowych opakowań,
  • Reszta płynu nie zostaje w butelce, która przeszkadza w bagażniku,
  • System płatności umożliwia pozbycie się monet leżących w samochodzie
  • w opcji kupujemy żetony na stacji,
  • Zwiększenie atrakcyjności stacji benzynowej poprzez zwiększenie gamy dostarczanych usług,
  • Zastosowanie rączki urządzenia nalewającego zapewniające precyzyjne nalanie płynu.
  • Zapewnia  przestrzeń reklamową na potrzeby własne lub do wykorzystania przez podmioty trzecie.

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ PŁYN DO SPRYSKIWACZY !

Najpopularniejszy model MAXI: zbiornik 200 litrów !!!

Dystrybutor płynu BOX ze zbiornikiem 1000 litrów

Posiadamy w ofercie również Dystrybutor Płynu do Spryskiwaczy w wersji MINI.

Pojemność zbiornika 70 litrów.