Posiadamy Certyfikat ISO 9001-2009

05.01.2015
certyfikat petroconsulting
 
Z nieskrywaną dumą pragniemy poinformować, że firma PetroConsulting Sp. z o.o. uzyskała Certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie:
 
  • projektowania, produkcji i sprzedaży automatyki dla stacji paliw
  • oraz tworzenia i sprzedaży oprogramowania do zdalnego zarządzania stacją paliw

 

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2009 było poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami w zakresie wprowadzania polityki jakości oraz dostosowania wewnętrznych procedur produkcyjnych i sprzedażowych do nowoczesnych narzędzi zarządzania.

 
Posiadanie Certyfikatu potwierdza, że PetroConsulting prowadzi politykę najwyższej jakości w zakresie produkcji szeroko pojętej Automatyki Stacji Paliw, gwarantując dostarczanie produktów spełniających najwyższe oczekiwania Klientów.
 
Polityka jakości jest modyfikowana w miarę realizacji jej celów i podlega cyklicznym przeglądom.
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jakość i efektywność naszej pracy była na jak najwyższym poziomie, a podejmowane przez nas działania skierowane były na osiąganie jak najlepszych wyników.
 
Utrzymując system jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2009, potwierdzamy wiarygodność podejmowanych przez nas działań i uzyskiwanych wskutek tego rezultatów.
Działając w zgodzie z przyjętą „Deklaracją polityki jakości” zobowiązujemy się do spełniania uzgodnionych wymagań każdego Klienta i obowiązujących wymagań prawnych oraz gwarantujemy, że system będzie podlegał ciągłemu doskonaleniu.
 
W niełatwym zadaniu, czyli pomocy we wdrożeniu sys­temu zarzą­dza­nia jako­ścią pomogła nam firma isoQRS z Gdańska, a w szczególności Radosławowi Szczerskiemu – wielkie dzięki :)
Audytem i certyfikacją zajęła się firma ISOCERT z Wrocławia posiadająca akredytację PCA (Polskiego Centrum Akredytacji) nr AC 139
 
Okres ważności Certyfikatu 22.12.2014 – 21.12.2017
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Informujemy, że po roku przeprowadzony został kolejny audyt na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009, po którym otrzymaliśmy decyzję o utrzymaniu certyfikacji dla firmy PetroConsulting Sp. z o.o. 
 
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Informujemy, że po dwóch latach od otrzymania ertyfikatu, ponownie przeprowadzony został kolejny audyt na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009, po którym otrzymaliśmy decyzję o utrzymaniu certyfikacji dla firmy PetroConsulting Sp. z o.o. 
 
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Posiadamy także aktualne badania naszych automatów zweryfikowane w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

w zakresie:

  • Bezpieczeństwa urządzeń techniki informatycznej,
  • Bezpieczeństwa odnoszącego się do sprzętu elektrycznego,
  • Stopnia ochrony zapewnianej przez obudowy (Kod IP),
  • Badania Kompatybilności Elektromagnetycznej,
  • Dopuszczalnych poziomów zaburzeń radioelektrycznych,
  • Badania Klimatycznego.
http://petroconsulting.pl/bezpieczne-automaty-petromat